JaniS`Clan Sacrosanct
Lütfen giriş yapın veya üye olun. Sitemizden en iyi şekilde faydalanmak, mesaj atabilmek için siteye üye olmanız gerekir.

İletişim için: _x3uqm4@windowslive.com
Serverimizde adminlik için: asskicker_08@hotmail.com

CS 1.6 Serverimiz: 88.153.22.6
JaniS`Clan Sacrosanct
Lütfen giriş yapın veya üye olun. Sitemizden en iyi şekilde faydalanmak, mesaj atabilmek için siteye üye olmanız gerekir.

İletişim için: _x3uqm4@windowslive.com
Serverimizde adminlik için: asskicker_08@hotmail.com

CS 1.6 Serverimiz: 88.153.22.6
JaniS`Clan Sacrosanct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JaniS`Clan Sacrosanct

Sacrosanct`` Clan Resmi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Jacob1n Şikayet

2 posters
YazarMesaj
DuqQer[K]iLLer

DuqQer[K]iLLer

Jacob1n  Şikayet Empty
MesajKonu: Jacob1n Şikayet   Jacob1n  Şikayet Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 10:12 pm

Sacrosanct De oynuyorudm Jacob1n durduk yere banladı.4 gun sonra sordum neden die.Wall açmıs girmistin dedi.Ve şimdide sovuyolar anama babama bişi diyince ban atcam diyo.Gereğine bakın artk

lol! lol! lol! lol! lol! lol!

En son DuqQer[K]iLLer tarafından Perş. Haz. 04, 2009 2:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Küfür ve Arqo kelime)
eqo

Jacob1n  Şikayet Empty
MesajKonu: Geri: Jacob1n Şikayet   Jacob1n  Şikayet Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 12:38 pm

Düzgün konuşsan daha iyi olurdu Smile Ben de yaşıyorum benzerlerini. Wall diyorlar. Biz napıcaz sXe calısmıyor, adminli server yok, gelelim takılalım diyoruz kasınca da ban yiyoruz. Bazı adminler (Herkes üstüne alınmasın) kendine yediremeyince, rank düşünce, hs yiyince wall deyip ban atıyorlar..

Jacob1n Şikayet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Admin Şikayet !!