JaniS`Clan Sacrosanct
Lütfen giriş yapın veya üye olun. Sitemizden en iyi şekilde faydalanmak, mesaj atabilmek için siteye üye olmanız gerekir.

İletişim için: _x3uqm4@windowslive.com
Serverimizde adminlik için: asskicker_08@hotmail.com

CS 1.6 Serverimiz: 88.153.22.6
JaniS`Clan Sacrosanct
Lütfen giriş yapın veya üye olun. Sitemizden en iyi şekilde faydalanmak, mesaj atabilmek için siteye üye olmanız gerekir.

İletişim için: _x3uqm4@windowslive.com
Serverimizde adminlik için: asskicker_08@hotmail.com

CS 1.6 Serverimiz: 88.153.22.6
JaniS`Clan Sacrosanct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JaniS`Clan Sacrosanct

Sacrosanct`` Clan Resmi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Adminler size sesleniyorum!

2 posters
YazarMesaj
eqo

Adminler size sesleniyorum! Empty
MesajKonu: Adminler size sesleniyorum!   Adminler size sesleniyorum! Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 5:34 pm

Ben nickim olan eq0` dan sıkılıp yeni bir nick kullanmaya karar verdim. AdminleR ! Yemeyince Lütfen ban atmayın Rica ediyorum şurda hiçbirşey yapmıyorum, wall falan açmıyorum, izlemeden, görmeden ban atmayın ! Nickim pFF.! Yeter ama.. Örnekler :

Sacrosanct | Admin
Rsk | LoneLy

Bu 2 adminin hiç izlemeden banlaması sonucu 2 Kere Ban Yedim. Birinde baya bi oynadım, ban yedim.. Diğerinde servere girdiğim anda Sacrosanct | Admin : "Bu servere hileciler giremez." dedi ve bana ban attı. Yeter ama ayıp değil mi kardeşim şunun şurasında oyun oynayacağız. Önünüze geleni de admin yapmazsanız iyi olur. Ercan, gereğini yaparsan çok sevineceğim!!

pale pale
ScareCr0w

ScareCr0w

Adminler size sesleniyorum! Empty
MesajKonu: Geri: Adminler size sesleniyorum!   Adminler size sesleniyorum! Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 3:14 pm

Haklısın kardeş aynı şeyleri bende yaşıorm.
Sacrosanct | Admin saolsun...

Adminler size sesleniyorum!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Çok güzel admınler almıssınız