JaniS`Clan Sacrosanct
Lütfen giriş yapın veya üye olun. Sitemizden en iyi şekilde faydalanmak, mesaj atabilmek için siteye üye olmanız gerekir.

İletişim için: _x3uqm4@windowslive.com
Serverimizde adminlik için: asskicker_08@hotmail.com

CS 1.6 Serverimiz: 88.153.22.6
JaniS`Clan Sacrosanct
Lütfen giriş yapın veya üye olun. Sitemizden en iyi şekilde faydalanmak, mesaj atabilmek için siteye üye olmanız gerekir.

İletişim için: _x3uqm4@windowslive.com
Serverimizde adminlik için: asskicker_08@hotmail.com

CS 1.6 Serverimiz: 88.153.22.6
JaniS`Clan Sacrosanct
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JaniS`Clan Sacrosanct

Sacrosanct`` Clan Resmi Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çok güzel admınler almıssınız

YazarMesaj
WeinsTain

Çok güzel admınler almıssınız Empty
MesajKonu: Çok güzel admınler almıssınız   Çok güzel admınler almıssınız Icon_minitimePtsi Haz. 15, 2009 3:47 pm

ercan cok ıı admın almıssın 13-14 yasında cocukları almıssın bravo
hej adlı kendını bilmez admın aksunıxı arkadan vurdum diye banladı ayrıca aksunıx vurdum diye hakaret ettım bende normal olarak bısıler soledım ama kufur etmedım ve bu yuzden bu 2 sebebten banladım
1.aksunıxın ozellıgımı var ?
2.niçin o banlanmadı ?
3.hep onların isteğimi olucak serverda admın arkları var dıye ıstedıgı mapı actırıyor ıstedıgı kısıyı banlatıyor bu nebiçim iş bazı admın arkadaslarımızı admınlıgını alırım dıye tehdit ediyor nasil bı ozel sahsiyet bu ltfn ercan boyle seylere artık el koy Exclamation Exclamation
ayrıca son ekleme hej her kendıne hs atanı banlıyor valla ercan boyle admınlerden cok kaybedersın agzımdan kufur cıkmaz ama valla m.l ın onde gıdenı bu adam demek yanlıs

Çok güzel admınler almıssınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Adminler size sesleniyorum!